Kurs przedmałżeński dla każdego   - ZAPRASZAMY!!!

AKDN prowadzą:
KS. LUCJAN  BIELAS

Duszpasterz akademicki, ojciec duchowny Ogólnopolskiego Seminarium  dla Starszych Kandydatów do Święceń,  starający się brać kapłaństwo poważnie. Doktor nauk humanistycznych - starożytnik.

Uwaga!

– Nietypowy facet.

Katarzyna i michał pawłowscy
Biotechnolog i fizjoterapeuta, obecnie działający w zupełnie innych branżach. Od 10 lat szczęśliwe małżeństwo. Rodzice trójki dzieci. Absolwenci Studium Teologii Rodziny przy UP JPII w Krakowie. Od 2014 roku zaangażowani w prowadzenie w Krakowie kursów naturalnego rozpoznawania płodności. Pasjonaci podróżowania z dziećmi od morza po góry. Zakochani w sobie i w Bieszczadach. Razem we wspólnocie Betelewo na Skałce.


KS. ANDRZEJ  WÓJCIK

Duszpasterz w kościele św. Marka Ewangelisty w Krakowie. Odpowiedzialny za Ośrodek Katechumenalny w którym do chrztu, bierzmowania, pierwszej spowiedzi i pierwszej Komunii św. przygotowują się osoby dorosłe. Doktor prawa kanonicznego i wykładowca na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Poszukujący korzeni oraz interpretacji prawa kościelnego w Sercu Boga. Szczególnie w odniesieniu do małżeństwa.

Dorota i Samuel Bałazińscy 
Szczęśliwi małżonkowie z 8 letnim stażem. Rodzice Laury i Tymoteusza. Z zamiłowania poszukiwacze Prawdy, z wykształcenia inżynierowie. Absolwenci Studium Teologii Rodziny przy Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Dorota miłośniczka gotowania, zdrowego żywienia oraz tańca. Samuel miłośnik wypraw górskich, zapalony biegacz. Różni nas „wszystko”, łączy Bóg.

MARTA I MAREK BABIK – małżonkowie od 1993 r. Rodzice trzech synów i córki.


Marta: teolog i pedagog, absolwentka Papieskiej Akademii Teologicznej i Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Interesuje się problematyką rodzinną ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu komunikacji interpersonalnej. Autorka i realizatorka warsztatów z tego zakresu.


Marek: doktor i wykładowca wychowania seksualnego w Akademii Ignatianum w Krakowie, absolwent Papieskiej Akademii Teologicznej i Akademii Pedagogicznej. Pasjonuje się badaniem i opisywaniem problematyki wychowania seksualnego. Szczególnie interesują go tzw. obszary trudne, uznawane jako tabu i z tego względu często przemilczane przez rodziców i wychowawców. Autor wielu publikacji z zakresu wychowania.

Dlatego, że jesteśmy razem, możemy więcej!


„Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno, odtąd jedno, chociaż nadal dwoje.”     Karol Wojtyła