Kurs przedmałżeński dla każdego   - ZAPRASZAMY!!!

PROWADZĄCY:

Marta i Marek Babik
Małżonkowie od 1993 r. Rodzice trzech synów i córki. Marta: teolog i pedagog, mediator. Interesuje się problematyką rodzinną ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu komunikacji interpersonalnej. Autorka i realizatorka warsztatów z tego zakresu. Marek: wykładowca na Akademii Ignatianum i UPJPII w Krakowie. Pasjonuje się badaniem i opisywaniem problematyki wychowania seksualnego. Szczególnie interesują go tzw. obszary trudne, uznawane jako tabu i z tego względu często przemilczane przez rodziców i wychowawców. Autorzy wielu publikacji z zakresu tematyki rodzinno-wychowawczej. Kontakt:www.strefarodziny.pl


Katarzyna i Michał Pawłowscy
Biotechnolog i fizjoterapeuta, obecnie działający w zupełnie innych branżach. Od 13 lat szczęśliwe małżeństwo. Rodzice czwórki dzieci. Absolwenci Studium Teologii Rodziny przy UP JPII w Krakowie. Od 2014 roku zaangażowani w prowadzenie w Krakowie kursów naturalnego rozpoznawania płodności. Pasjonaci podróżowania z dziećmi od morza po góry. Zakochani w sobie i w Bieszczadach. Razem we wspólnocie Betelewo na Skałce.
Dorota i Samuel Bałazińscy 
Szczęśliwi małżonkowie z 8 letnim stażem. Rodzice Laury i Tymoteusza. Z zamiłowania poszukiwacze Prawdy, z wykształcenia inżynierowie. Absolwenci Studium Teologii Rodziny przy UPJPII w Krakowie. Dorota - miłośniczka gotowania, zdrowego żywienia oraz tańca. Samuel - miłośnik wypraw górskich, zapalony biegacz. Różni nas „wszystko”, łączy Bóg.
ks. dr Krzysztof Porosło
wyświęcony w 2013 r., absolwent Uniwersytetu Nawarry w Pampelunie (Hiszpania), wykładowca UPJPII i duszpasterz akademicki DA Patmos, rekolekcjonista, popularyzator liturgii i autor kilkunastu książek.
krzysztof.poroslo@upjp2.edu.pl
ks. dr Paweł Gałuszka
wyświęcony w 2007 r., absolwent Papieskiego Instytutu Teologicznego Jana Pawła II na Uniwersytecie Laterańskim w Rzymie, wykładowca UPJPII i dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie. Misjonarz Miłosierdzia oraz Diecezjalny Duszpasterz Kobiet Archidiecezji Krakowskiej.
p.galuszka@diecezja.pl
ks. dr Bogusław Kastelik
wyświęcony w 2007 r., absolwent UPJPII w Krakowie, ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie.
bardzoprostynumer@gmail.com

/po ukończeniu kursu istnieje możliwość umówienia się z księżmi na rozmowę duszpasterską albo spowiedź przedślubną – wystarczy skontaktować się mailowo/
„Dotąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno, odtąd jedno, chociaż nadal dwoje.”     Karol Wojtyła